KURUMSAL

Misyonumuz

ACİLBİLGİSAYAR.NET olarak kaliteyi ve müşteri memnuniyetini sağlamayı öncelikli misyonumuz olarak benimsiyor, müşterilerimize verdiğimiz tüm hizmetlerde farkımızı koruyoruz. Bireysel ve kurumsal müşterilerimize en iyi çözümleri sunarken daima yaratıcılığı hedefliyor, özgün çalışmalarımızla tercih edilebilirliğimizi arttırıyoruz.

Farklı sektörlere ve farklı ihtiyaçlara yönelik olarak hizmet sunduğumuz firmamızda daima hızlı çözümler sunmak için faaliyet gösteriyoruz. Bilgisayar bakım, onarım ve tamirinden, cep telefonu bakım, onarım ve tamirine, güvenlik sistemleri bakım onarımından web sitesi tasarımına kadar pek çok alanda faaliyet gösteriyor, müşterilerimize bütünleşik hizmetler sunuyoruz. Özellikle kurumsal firmalar için tüm sorunlara karşı çözümleri tek bir adreste topluyor, daha hızlı, daha ekonomik ve daha kaliteli hizmeti mümkün kılıyoruz.

EKİBİMİZ/ Our Heroes
Serhat ÖZTÜRK
Acil BİLGİSAYARCI - Genel Müdür

Serhat ÖZTÜRK 18 Mart 1988 Yılında Beyoğlu Doğumlu ve İş Hayatını Bilgisayar Tamir ve Onarım Bakım Yaparak Sürdürmektedir.

Önceliği Müşteri Potansiyelini Üst Düzeyde Tutarak İstanbul Geneli ve Zeytinburnu Çevresine Yakın Olan Bölgelere Hizmet Etmektedir.Sizlere En İyi Şekilde Yardımcı Olmak,Aynı Zamanda Bilgisayar Tamir ve Onarım Bakım Hizmetiyle Kalmayarak,Web Tasarım,Güvenlik Kamera Sistemleri ve İnternet Çözümleri ile Birlikte Çabuk Çözümler Üretmektedir.

İrtibat Bilgileri : 0 850 562 22 45

Web : www.serhatozturk.com.tr - www.acilbilgisayar.net

Mail Adresi : info@acilbilgisayar.net - info@serhatozturk.com.tr