KURUMSAL

Vizyonumuz

ACİLBİLGİSAYAR.NET olarak tüm müşterilerimize en kaliteli hizmeti, en hızlı şekilde sunmayı amaç ediniyor ve bu amacımız doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Müşteri memnuniyetini sağlamaya yönelik olarak her geçen gün alanımızdaki gelişmeleri takip ediyor ve hizmet kalitelimizi arttırıyoruz. Piyasa koşullarına göre en iyi ve en kaliteli hizmeti, ekonomik olarak sunuyor tüm bireysel ve kurumsal müşterilerimize daha kusursuz çözümler sunmak için çalışıyoruz.

ACİLBİLGİSAYAR.NET'in alanında uzman ve deneyimli ekibiyle, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yerinde hizmet de veriyor, böylelikle daha hızlı çözümlerin gerçekleşmesini sağlıyoruz. Üstün hizmet anlayışımız ile web tasarımından internet sitesi kurmaya, SEO çalışmalarından bilgisayar bakım ve onarımlarına kadar faaliyet gösteriyor, sektörde tek çatı altında bütün çözümleri sunmayı hedefliyoruz.

EKİBİMİZ/ Our Heroes
Serhat ÖZTÜRK
Acil BİLGİSAYARCI - Genel Müdür

Serhat ÖZTÜRK 18 Mart 1988 Yılında Beyoğlu Doğumlu ve İş Hayatını Bilgisayar Tamir ve Onarım Bakım Yaparak Sürdürmektedir.

Önceliği Müşteri Potansiyelini Üst Düzeyde Tutarak İstanbul Geneli ve Zeytinburnu Çevresine Yakın Olan Bölgelere Hizmet Etmektedir.Sizlere En İyi Şekilde Yardımcı Olmak,Aynı Zamanda Bilgisayar Tamir ve Onarım Bakım Hizmetiyle Kalmayarak,Web Tasarım,Güvenlik Kamera Sistemleri ve İnternet Çözümleri ile Birlikte Çabuk Çözümler Üretmektedir.

İrtibat Bilgileri : 0 850 562 22 45

Web : www.serhatozturk.com.tr - www.acilbilgisayar.net

Mail Adresi : info@acilbilgisayar.net - info@serhatozturk.com.tr